بررسی سایت Swagbucks

بررسی سایت Swagbucks

خب در پست قبلی به بررسی سایت PrizeRebel پرداختیم در این پست به بررسی سایت Swagbucks میپردازیم تا تفاوت این دو سایت رو برای شروع کار بدانید هر دو سایت گیفت کارت هدیه می دهند در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

گیفت کارت رایگان

Swagbucks یک سایت پیشرو در کسب درآمد است که به شما کمک می کند پول نقد خود را در کیف پول خود قرار دهید. بیش از ۸۰ میلیون دلار به میلیون ها عضو در سراسر جهان پرداخت می شود و به مردم پول نقد را از خرید منظم خود بازپرداخت کرده است و همچنین با تماشای فیلم ها، پاسخ به نظرسنجی ها و جستجوی وب، پول بیشتری دریافت می کنید.

Swagbucks طیف وسیعی از روش های مختلف برای کسب پاداش، امتیاز و پول نقد را ارائه می دهد، و کمی متفاوت از PrizeRebel است.

گیفت کارت

گیفت کارت


Swagbucks در این زمینه بسیار متفاوت است؛ به شما این امکان را می دهد که تماشای تبلیغات ویدئویی کوتاه و بازی های آنلاین بازی کنید که به شما امتیاز و جوایز می دهد و همچنین به شما فرصت می دهد امتیاز کسب کنید فقط با جستجوی وب به روش معمولی خودتون .

گیفت کارت رایگان

گیفت کارت رایگان

علاوه بر این، Swagbucks همچنین به شما اجازه می دهد پول نقد را از مواردی که به طور مرتب خریداری می کنید، دریافت کنید. بنابراین هنگامی که شما در فروشگاه های آنلاین مانند Amazon، Walmart و Old Navy آنلاین خرید می کنید، می توانید پول خرید خود را کسب کنید. این عالی است برای افرادی که به طور مرتب خرید آنلاین دارند، اما کسانی که می خواهند پول کمتری در اینجا و آنجا پرداخت کنند.

امتیازات به دست آمده در Swagbucks می تواند مورد استفاده برای کسب گیفت کارت از فروشندگان مانند آمازون و iTunes، و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کسب سپرده های مستقیم بانکی و اعتبار پی پال.

Swagbucks برای چه کسی بهترین است؟

Swagbucks بهترین کار برای افرادی است که به دنبال کسب درآمد از چیزهایی که قبلا انجام می دهند، مانند خرید آنلاین و جستجو در وب، یا کسانی که می خواهند با بازی بازی های کوتاه و تماشای فیلم ها فرصت کسب پاداش و کارت هدیه داشته باشند.


PrizeRebel و Swagbucks: کدام یک برای شما مناسب است؟

واضح است که PrizeRebel و Swagbucks هر دو سایت های واقعا عالی هستند که مقدار زیادی پاداش ها، نظرسنجی ها، وظایف و فیلم ها را ارائه می دهند و می توانند به شما در هر ماه پولی اضافه بدهند که می توانید به چیزهایی که برای شما اهمیت دارد را کسب کنید – اما هرکدام از این سایت ها کمی متفاوت است و مناسب افراد مختلف است.

PrizeRebel واقعا عالی است برای کسانی که مایل به استفاده بهتر از وقت آزاد خود هستند و افکار و عقاید خود را به استفاده عالی تبدیل می کنند.

در حالیکه Swagbucks برای افرادی که قبلا آنلاین زیادی خریداری کرده اند مناسب است و می خواهند کمی پول نقد را در هرکدام از خریدهای خود کسب کنند.

اگر جدی باشید که هر ماه با پول نقد از چیزهایی که قبلا انجام داده اید پول بیشتری کسب کنید و هر روز وقت آزادتری را صرف کنید، ثبت نام در هر دو سایت می تواند بهترین تجربه تمام دور را ارائه دهد.

شما بهترین انتخاب را برای کسب پاداش رایگان پیدا کرده اید.

خرید گیفت کارت

در انتها برای خرید گیفت کارت شما میتوانید از فروشگاه گیفت کارت ما خریدی مطمئن و ارزان انجام دهید .

 لینک منبع

برچسب ها :