برنامه  رسمی جیمیل برای اندروید Gmail

Gmail – جیمیل به عنوان یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین سرویس های ایمیل دهی فعلی شناخته می شود که به لطف کمپانی گوگل چندین سال است توانسته جایگزین سرویس های ایمیل دهی مختلف شود.

ویژگی های برنامه Gmail :

  • دسترسی به ۱۵ گیگابایت فضای رایگان برای ایمیل ها
  • امکان مدیریت ایمیل های دریافت شده در جیمیل
  • قابلیت ارسال ایمیل جدید با استفاده از ای دی جیمیل
  • دارای ظاهری بسیار جذاب و کاربرد راحت برای کاربران

 

در سال ۲۰۰۴ بود که گوگل اقدام به معرفی سرویسی جدید با نام Gmail کرد. آن زمان تنها نسخه آزمایشی از این سرویس معرفی شد و هرکس که خواهان ایجاد حساب کاربری در این سرویس میبود، میبایست از افرادی که قبلا ثبت نام کرده اند دعوت نامه دریافت می کرد. بعد از سه سال، یعنی در سال ۲۰۰۷ گوگل ثبت نام را برای عموم افراد آزاد کرد تا بدون نیز به هیچ گونه دعوت نامه ای امکان ثبت نام برای تمام کاربران وجود داشته باشد. سال ۲۰۰۹ بود که جیمیل از حالت آزمایشی خارج شده و شکلی کاملا رسمی به خود گرفت.

در حال حاضر سرویس جیمیل به عنوان محبوب ترین سرویس های ایمیل دهی شناخته می شود که با دارا بودن صدها میلیون کاربر از سراسر جهان در دسترس افراد قرار دارد. امکانات بسیار عالی، سرعت عمل بی نظیر، سادگی در استفاده و … همه و همه دست به دست هم داده اند تا این سرویس ایمیل دهی به محبوبیت فعلی خود دست یابد.

شرکت گوگل با در نظر گرفتن امار طرفداران این سرویس تلاش نموده تا بتواند نسخه اندرویدی ان را با امکانات بی نظیر به عرضه و انتشار برساند که در این اقدام موفقیت امیز نیز برنامه Google Gmail App توانسته شما  را از داشتن هرگونه برنامه مشابه بی نیاز ساخته و همچنین امکان مدیریت ایمیل هایی که دریافت کرده اید را در اختیار بگذارد.

با استفاده از این نرم افزار جیمیل می توانید ایمیل های جدید را برای اکانت های مختلف ارسال کنید. همچنین قابلیت ضمیمه کردن فایل های مختلف به ایمیل نیز از دیگر امکانات برتر برنامه به شمار میرود. قابلیت چت کردن در صفحه مرورگر نیز وجود دارد که می توانید به صورت آنی با افرادی که در لیست دوستان خود دارید به چت و گفتوگو بپردازید. گفتنیست که محیط کاربری برنامه ساده، شکیل و کاربردی است.لینک منبع

برچسب ها :