بازی اسلحه ای برای افتخار Guns of Glory

به جرات میتوان گفت Guns of Glory یکی از پر طرفدار ترین بازی های استراتژیکی ارائه شده تا به امروز است که توسط کمپانی نام اشنای DIANDIAN INTERACTIVE HOLDING برای گوشی های اندرویدی ارائه شده است. در این بازی شما باید به ایجاد یک پایگاه قدرتمند نظامی پرداخته و قلمرو خود را روز به روز گسترده تر کنید.

ویژگی های بازی Guns of Glory :

  • بازی در جنگ جهانی دوم
  • وجود نیرو و ابزار های نظامی قدرتمند
  • اجرای بازی به صورت RPG و RPG و چند نفره
  • قابلیت پیشرفت در بازی با ارتقاء سطح نیرو و ابزار ها
  • حمله به دشمنان برای دریافت منابع ان ها
  • تسخیر بخش های مختلف مربوط به دشمنان
  • گیم پلی اعتیاد اور و چالش برانگیز

 

این روزها از بازی های سبک استراتژیک به عنوان یکی از محبوب ترین سبک ها یاد می شود. همانطور که می دانید بازی های گوشی های هوشمند طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند و این مورد را می توان به لطف امکانات و قابلیت های مختلفی که برای این دستگاه ها در نظر گرفته شده است دانست. این بار در سایت اندرویدتاپس قصد معرفی یکی از دیگر از بازی های سبک استراتژیک با نام گان آف گلوری را داریم.

اینگونه که پیداست در بازی اسلحه ای برای افتخار ایجاد نیروهای نظامی کار ساده ای نیست باید بدانید که در چه موقعیتی به انجام مبارزه و دفاع از خود میپردازید پس از ریسک کردن و تن دادن به نبرد های شکست ناپذیر بپرهیزید. در ابتدا یک قلمرو را احداث کرده و رفته رقته با گسترش ان نیز سرزمینی قدرتمند و شگفت انگیز را به نمایش بگذارید. امکان ارتقای سلاح ها و نیروزهای جنگی در دسترس است با بهره گیری از این ویژگی نیز روند بازی را به سود خود پیش ببرید.

با شرکت در مبارزه علیه قبیله های اطراف خود نیز به جمع اوری و غارت سکه ها و مخازن مشغول شده و از منابع حاصل شده به بهبود وضعیت قلمرو خود بپردازید. تلاش خود را برای به دست اوردن اسلحه ی تعیین شده به کار گرفته و افتخار خود را در تاریخ Guns of Glory به ثبت برسانید. گفتنیست که امکان اجرای بازی در مکان های دیدنی و شگفت انگیز بی شک مجذوب کننده بوده و قادر است هر گیمری را تا ساعات طولانی سرگرم کند.لینک منبع

برچسب ها :