دانلود اخرین ورژن موبوگرام Mobogram

آخرین نسخه موبوگرام به تاریخ ۲۰ شهریور اضافه شد!

به یقین شبکه های اجتماعی و مسنجر های پیام رسان امروزه به جایگاه والای در میان کاربران دست یافته اند که هرکدام در نوع خود از برتری های ویژه ای برخوردارند اما در میان تمامی مسنجر های معرفی شده، به صراحت میتوان گفت تلگرام در اولویت انها قرار گرفته و از این قاعده مستثنا نیست و همین امر نیز تمامی توسعه دهندگان شرکت های اجتماعی و ارتباطی را به ساخت اپلیکیشنی مشابه وادار کرده است.

 

همانطور که میدانید پر امنیت بودن و محفوظ نگه داشتن حریم شخصی افراد در مسنجر یاد شده هنوز هم بر سر زبان ها بوده و بی شک گامی اساسی در محبوبیت ان برداشته است. در ادامه همین بحث گفتنی است که طراحان مسنجر های عرضه شده نیز هم چنان تلاش خود را در جهت افزایش محبوبیت ان ادامه داده و در نتیجه حاصل شده توانسته اند اپلیکیشنی بی نظیر و تکمیل شده را با عنوان موبوگرامMobogram به عرضه رسانده و در جهات مختلف نیز از نسخه اصلی تلگرام سبقت و پیشروی بگیرد.

Mobogram توانسته رابط کاربری روان، فوروارد چندگانه پیام ها، فوروارد بدون نقل قول و متن، امکان بازگشت به یک گروه پس از ترک ان، تب بندی شدن پیام ها، حالت روح، تب برگزیده ها، ای دی یاب، امکان ارسال متن همراه ویدئوها، امکان تغییر پوسته برنامه امکان تغییر فونت برنامه، مدیر یاب، مشاهده مخاطبان انلاین و عکس جدید مخاطبان، مخفی کردن وضعیت تایپ و شماره تلفن پشتیبانی از زبان پارسی نیز همه و همه را در خود جای دهد تا بتواند نیاز اکثر کاربران را در زمینه های مختلف و گوناگون برطرف کند. جالب است بدانید که در کنار اضافه نمودن چنین کاربرد های ویژه ای هنوز هم Mobogram دست از فعالیت خود نکشیده و به تازگی امکاناتی تخصصی تر نظیر: دو کاربره شدن موبوگرام، اضافه کردن متن به گیف و … را ارائه داده است. بی شک هرکدام از این امکانات در نوع خود جای صحبت و تحسین داشته و در ادامه همچنان به اضافه شدن دیگر امکانات بی پایان موبوگرام به طور خلاصه و دسته بندی شده خواهیم پرداخت.

 

تغییرات نسخه Mobogram T4.2.1-M10.1:

 اعلان داغ برای انجام فعالیت های گوناگونی مثل: انلاین و افلاین شدن، در حال نوشتن و نمایش خوانده شدن پیام ها، ضبط صدا یا ویدئو،ارسال رسانه یا فایل و …
جلوگیری از توقف دانلود گیف ها با اسکرول یا خروج از گفتگو با دسترسی به تنظیمات فایل و رسانه
امکان مرتب سازی مخاطبین طبق اخرین زمان بازید جهت دسترسی سریع تر به انها
اضافه شدن حالت شب یا همان (پوسته تاریک) به منوی اصلی
امکان غیرفعال کردن دانلود خودکار تصاویر قبل و بعد از تصویر نمایش داده شده (در قسمت تنظیمات و سپس گفتگو ها)
امکان غیرفعال کردن تماس صوتی و مخفی شدن تمامی گزینه های مربوط به ان با مراجعه به تنظیمات
نمایش تاییدیه قبل از ارسال پیام ویدئویی و صوتی
امکان پین کردن تا ۱۰ گفتگو
امکان پیمایش صفحه در زمان قفل کردن ضبط صدا
رفع مشکل نمایش ناقص گفتگوها در صفحه اصلی
رفع مشکل قفل با اثر انگشتلینک منبع

برچسب ها :