برنامه روتوش و ارایش چهره Perfect365: One-Tap Makeover 

همانطور که میدانید نرم افزار های گوناگونی در زمینه روتوش چهره وجود دارد که در این میان میتوان یکی از برترین های ان را با عنوان Perfect365: One-Tap Makeover معرفی کرد. با این اپلیکیشن قادرید به راحتی هر چه تمامتر به زیباسازی چندین برابر عکس های خود بپردازید.

ویژگی های برنامه Perfect365: One-Tap Makeover :

  • امکان ارایش و گریم عکس ها
  • قابلیت تهیه نقشه های فوری صورت
  • امکان بخش پاکسازی صورت و زیباسازی بیشتر
  • دارای بخش های مختلف ارایشی و گریمی
  • انتخاب مدل و رنگ بندی مو
  • امکان مقایسه قبل و بعد عکس ها
  • به روز رسانی خودکار استایل ها

 

این روزها روتوش و ویرایش عکس هایی که با دوربین گوشی می گیرید، یکی از کارهای طبیعی است که معمولا اکثر کاربرن آن را انجام می دهند. در همین رابطه نیز نرم افزارهای مختلفی معرفی شده اند که در سایت اندرویدتاپس نیز تاکنون چندین مورد از آنها را معرفی کرده ایم. این بار قصد معرفی یکی دیگر از همین اپلیکیشن ها با نام Perfect365: One-Tap Makeover را داریم.

برنامه Perfect365 توانسته امکانات بی نظیری مانند: سفید کردن دندان، برطرف کردن گودی های زیر چشم، پاک کردن لکه های صورت و … را در اختیار  بگذارد که بی شک هرکدام از این و ویژگی ها در نوع خود نیز بخش عظیمی از نیاز های مربوطه را برطرف مینماید. همچنین امکان ویرایش قسمتهای مختلف صورت مانند بینی، گونه و … از دیگر قابلیت های برتر برنامه به شمار میرود.

در این برنامه اندروید شما قادرید که پس از ویرایش کردن چهره خود و همچنین تغییر دادن رنگ مو … نیز به راحتی هرچه تمامتر به ذخیره سازی و اشتراک گذاری انها از طریق فیسبوک، اینستاگرام و … بپردازید. اپدیت شدن خودکار افکت ها و ابزار های موجود در برنامه بی شک دست شما را برای ویرایش هرچه بیشتر عکس ها باز میکند. با بکارگیری خصیصه های منحصر به فرد این اپلیکیشن به تصاویری بی نظیر و مثال زدنی دسترسی پیدا کنید. گفتنیست که محیط گرافیکی برنامه بسیار جذاب و در عین حال کاربردی است.لینک منبع

برچسب ها :