نرم افزار وینرار RAR for Android

RAR for Android بهترین برنامه جهت ساخت فایل های فشرده است که توانسته مدیریت فایل ها را به طور کامل در اختیار دارندگان گوشی های اندرویدی قرار میدهد. در این برنامه میتوانید فایل های فشرده RAR و ZIP را به راحتی ایجاد کنید.

ویژگی های برنامه RAR for Android :

  • بازکردن فایل های فشرده RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO, ARJ
  • قابلیت Repair فایل های RAR و ZIP
  • قابلیت بنچمارک (سازگار با قابلیت بنچمارک WinRAR)
  • Recovery Record، حجم فایل های عادی و ریکاوری شده، رمزگذاری، ارشیو های مطمئن
  • استفاده از دستور UnRAR برای تمام نسخه های RAR حتی نسخه اخیر RAR5
  • رابط کاربری ساده و کاربردی

 

فایل های فشرده به عنوان یکی از پر استفاده ترین انواع فایل ها شناخته می شوند. تا پیش از این، در کامپیوتر برای خارج سازی و به صورت کلی مدیریت فایل های فشرده خود از نرم افزارهای متفاوتی استفاده می کردند که یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین آنها با نام Winrar توانست توجه کاربران را جلب کند. سازندگان همین برنامه اقدام به عرضه نسخه ای مخصوص برای سیستم عامل اندروید کرده اند که امکان مدیریت فایل های فشرده در گوشی را به کاربران می دهد. این نرم افزار RAR for Android نام دارد.

فرمت های فشرده مختلف RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO, ARJ و … از طریق این برنامه پشتیبانی میشود و شما به راحتی میتوانید علاوه بر مشاهده فایل ها نیز به مدیریت و کنترل انها بپردازید. دارا بودن قابلیت ریکاوری از دیگر قابلیت های برتر برنامه به شمار میرود این امکان بر این هدف فراهم امده تا در صورت پیش امدن نقص در دانلود نیز با استفاده از ریکاوری نیز دسترسی مجدد به انها امکان پذیر شود. گفتنیست که امکان تعمیر فایل های فشرده برای برطرف کردن مشکل ان ها توانسته هرکاربری را از داشتن هرگونه برنامه مشابه نیز بی نیاز سازد.

دستور Unrar برای تمامی نسخه های ارشیو های RAR از جمله اخرین RAR5 در دسترس هستند. امکان ساخت پوشه، انتقال فایل ها، حذف فایل ها و همچنین قابلیت باز کردن انواع فایل های فشرده ی پسورد دار  در دسترس است کافیست از امکانات این برنامه بهره مند شوید.بی شک در برنامه وینرار با دارا بودن یک محیط کاربری بسیار ساده و زیبا تجربه ای جدید و متفاوت از برنامه های مدیریت فایل فشرده را دتجربه خواهید کرد.لینک منبع

برچسب ها :