برنامه اسکایپ لایت Skype Lite

Skype Lite بهترین برنامه جهت مشاهده روزانه پیام ها و ارتباط ویدئویی است که حتی در شرایط محدود شبکه ای نیز به شما اجازه می دهد تا پیام های متنی رایگان، تماس های صوتی، تصویری و … را برقرار کنید. این اپلیکیشن به شما کمک خواهد کرد که با دوستان و خانواده خود در ارتباط باشید.

ویژگی های برنامه Skype Lite :

  • امکان برقرای تماس صوتی و تصویری رایگان
  • امکان گپ زدن با خانواده و دوستان
  • کاهش مصرف داده برای تماس های ویدئویی Skype
  • مشاهده میزان مصرف دیتا برای تماس های اسکایپ
  • به اشتراک گذاری راحت عکس ها، شکلک ها و …
  • رابط کاربری ساده و شکیل

 

همانطور که میدانید امروزه برقراری ارتباط تصویری یکی از عادات روزانه کاربران بوده و همگان با نرم افزار های مختلفی که در این زمینه عرضه شده اشنایی کاملی را دارند اما اندروید تاپس مانند همیشه قصد معرفی بهترین نرم افزار های اندرویدی را داشته که در همین رابطه به جرات میتوان Skype Lite را به عنوان نرم افزاری قدرتمند و حرفه ای معرفی کرد. اسکایپ لایت با امکانات ویژه ای طراحی شده که توانسته بخش عظیمی از نیاز های کاربران را برطرف کند.

این اپلیکیشن با قابلیت پشتیبانی از اس ام اس، تماس های تلفنی، تماس های بومی، ردیابی استفاده از داده ها و … نیز به منظور کمک به کاربران و بهبود برقراری تماس های رایگان نیز عرضه شده است. در این برنامه به راحتی میتوانید به قابلیت های مختلفی مانند اشتراک گذاری عکس ها، شکلک های ایموجی و … دسترسی داشته باشید.

هزینه مصرفی در برقراری تماس های تصویری مسئله مهمی است که ممکن است ذهن شما را هم به محاسبه های گوناگون به منظور حجم مصرفی داده ها درگیر کرده باشد. اسکایپ لایت که با اخرین تکنولوژی جهت عملکرد بهتر ساخته شده نیز توانسته مقدار بسیار کمکی از حجم اینترنتی شما را مصرف کند در واقع شما امکان ارسال پیام های رایگان، برقرای تماس های تصویری صرفه جویی شده و … را در اختیار خواهید داشت. با این برنامه قادر خواهید بود با بهره گیری از امکانات بی نظیر یاد شده، در محیط گرافیکی زیبا نیز به برقراری ارتباطی شیرین با دوستان و خانواده خود بپردازدید.

توجه: برنامه Skype Lite نسخه ای کم حجم از برنامه اسکایپ می باشد. به صورت کلی نسخه های لایت از برنامه هایی که توسط شرکت سازنده اصلی عرضه می شوند، برای آن دسته از کاربرانی مناسب هستند که دارای سرعت اینترنت پایینی بوده و به گرافیک و ظاهر برنامه توجه چندانی ندارند؛ چرا که در نسخه لایت برنامه ها، طراحی به گونه ای انجام شده است که با وجود پایین ترین سرعت اینترنت، برنامه بارگذاری شده و کاربر بتواند از آن استفاده کند.لینک منبع

برچسب ها :