عادت کرده‌ایم که لیست بازیکنان برای اردوها و مسابقات تیم ملی قبل از اینکه به صورت رسمی از سایت فدراسیون اعلام شود، جسته و گریخته به رشته تحریر در بیاید. گاها حتی مشاهده شده فهرست اسامی تیم ملی از طریق فیس‌بوک کارلوس کی‌روش منتشر شده و برخی مواقع هم روابط عمومی فدراسیون به طور کلی اعلام رسمی در این خصوص نداشت که البته دلیل این موضوع سخت‌گیری‌های کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی است.

به گزارش تابناک ورزشی، در آستانه برگزاری اردوی جدید تیم ملی و دو بازی تدارکاتی با توگو و روسیه ( که اولی هنوز قطعی نیست) بار دیگر اتفاق تکراری درباره لیست بازیکنان رخ داده است. حالا که نیمی از بازی‌های هفته هشتم لیگ برتر برگزار شده و نیمی دیگر از آن باقی مانده، کادرفنی تیم ملی با ارسال پیامک به برخی بازیکنان از آنها خواسته امروز در کمپ تیم‌های ملی، خود را به مربیان معرفی کنند.

بازیکنانی نظیر روزبه چشمی، امیدابراهیمی، امیدنورافکن، محمدرضا خانزاده، مرتضی تبریزی، اکبر ایمانی، رشید مظاهری، سعید آقایی و … پیامک مربیان تیم ملی را دریافت کرده‌اند و قرار است امروز به اردو بروند. این در حالی است که تیمی مانند پدیده مشهد که غیر از خانزاده یک ملی‌پوش دیگر هم دارد، فردا باید مقابل پارس جنوبی به میدان برود و طبیعی است که بازیکنانش نمی‌توانند امشب اردوی این تیم را ترک کنند.

از این رو برخی بازیکنان دیگر نیز که فردا بازی‌ دارند، در فهرست جدید تیم ملی جای گرفته‌اند و پیامک مربیان را نیز دریافت کردند تا شرایط برایشان سخت شود. البته این احتمال وجود دارد که با توجه به باقی ماندن چند مسابقه از هفته هشتم، دعوت از بازیکنان به صورت مخفیانه صورت گرفته و شاید بعد از بازی‌های پنجشنبه لیست تیم ملی به صورت رسمی اعلام شود.

مساله دیگری که مورد ابهام واقع شده، ماجرای ملی‌پوشان پرسپولیس است. در این خصوص شایعاتی مطرح شده که شاید برانکو حاضر نشود بازیکنان خود را به تیم‌ملی بدهد، اما با توجه به اینکه پرسپولیس ۲۵ مهرماه با الهلال باید بازی برگشت خود را برگزار کند و لیگ نیز تعطیل شده و بعید است بازی معوقه با نفت آبادان نیز تا آن تاریخ انجام شود، همه ملی‌پوشان پرسپولیس نیز در اردوی تیم ملی حضور پیدا می‌کنند و منعی در این خصوص وجود ندارد.لینک منبع

برچسب ها :