در شب بد پرسپولیس، شجاع خلیل‌زاده هم یکی از بدترین شب‌های فوتبالی‌اش را پشت سر گذاشت.شجاع در هت‌تریک عمر خریبین سهم زیادی داشت. 

به گزارش تابناک ورزشی، به نقل از سایت برنامه نود شجاع در غیاب محمد انصاری کنار حسین ماهینی قرار گرفته بود. ولی بیشتر از ماهینی که در پست غیرتخصصی بازی می‌کرد روی گل‌های خورده پرسپولیس مقصر بود. رد پای شجاع روی سه گل اول الهلال دیده می‌شد. در چند صحنه دیگر هم بازیکنان الهلال او را دور زدند که خوشبختانه آن توپ‌ها وارد دروازه پرسپولیس نشد.

تصاویر سه گلی که شجاع خلیل‌زاده مقصر بود

دو مدافع بودند و دو مهاجم. ماهینی به خوبی جلوی یکی از این مهاجم‌ها قرار داشت تا در صورتی که سانتر روی تیر اول ارسال شود، او قبل از بازیکن حریف توپ را دفع کند. ولی شجاع از بازیکن پشت سرش غافل شد تا عمر خریبین اولین گل بازی را با ضربه سر وارد دروازه پرسپولیس کند.   اشتباه شجاع خلیل زاده روی گل پرسپولیس

اشتباه شجاع خلیل زاده روی گل پرسپولیس

شجاع قصد بازیسازی از دفاع داشت. ولی توپ او با با تعلل فرشاد احمدزاده، به مقصد نرسید و در میانه راه توسط بازیکن الهلال قطع شد. بازیکنان عربستانی هم قدر این اشتباه را به خوبی دانستند و گل دوم را هم زدند. 

اشتباه شجاع خلیل زاده روی گل پرسپولیس

اشتباه شجاع خلیل زاده روی گل پرسپولیس

باز هم فرار بازیکنی که شجاع باید یارگیریش می‌کرد و باز هم گل. روی گل سوم هم عمر خریبین از چنگ شجاع فرار کرد و زودتر از او به توپ ضربه زد. 

اشتباه شجاع خلیل زاده روی گل پرسپولیسلینک منبع

برچسب ها :