سرمربی تیم فوتبال نفت تهران می‌گوید فعلا در تمرینات این تیم حاضر می‌شود تا ببیند در آینده چه می‌شود.

به گزارش ایسنا، علی کریمی که به عنوان سرمربی تمرین روز شنبه تیم نفت تهران را هدایت می‌کرد، در حاشیه این تمرین گفت: من هم دیشب شنیدم که درخشان سرمربی شده ولی ما با باشگاه قرارداد داریم و حرفه‌یی این بود که امروز در تمرین حاضر شویم. الان هم تمرین می‌کنیم تا ببینیم چه می‌شود.

او درباره پیامک استعفایی که به جهانیان فرستاده بود، بیان کرد: من که نگفته‌ام چنین پیامکی نداده‌ام. حرف این بود که قبل از این پیامک، پیامک‌های دیگری هم بود که در آن‌ها نوشته بودم که کم و کسری‌هایی وجود دارد و شرایط برای ادامه کار مهیا نیست. این پیامک‌ها هم قبل از بازی با سپاهان بود. البته جهانیان مالک باشگاه است و می‌تواند هرکاری بکند ولی هرچیزی قواعد خودش را دارد. نمی‌دانم مشاوران او چه کسانی هستند ولی امیدوارم این مشاوران به نفع او عمل کنند.

سرمربی نفت تهران در واکنش به این سوال که جهانیان گفته شرایط باشگاه را بهتر کرده و بدهی‌های مالیاتی را پرداخت کرده است، اظهار کرد: درباره مالیات چیزی نمی‌دانم چون در حیطه کار من نیست ولی این‌گونه هم نیست که شرایط معمولی حاکم باشد. الان ما چند مدل توپ در محل تمرین داریم. این درحالی است که داشتن توپ یک امر خیلی معمول برای تیم فوتبال است. آخرین بار که جهانیان را دیدیم، در هتل و قبل از بازی با سپاهان بود. اگر او به این شرایط می‌گوید امکانات، پس ما جایی امکانات ندیده‌ایم.

وی در واکنش به این سوال که جهانیان مدعی شده که چون او مدرک A آسیا را ندارد، نمی‌تواند روی نیمکت نفت در بازی‌های آسیایی بنشیند، گفت: این بحث‌ها مطرح نیست. بله در آسیا روی کارت من نمی‌تواند عنوان سرمربی بخورد ولی مگر در لیگ خورده؟ من در لیگ هم با کارت مربی روی نیمکت هستم. از طرفی ما همکارانی مثل امامی‌فر داریم که مدرک A دارند و می‌توانیم به اسم آن‌ها کارت سرمربی بگیریم. آیا این آقا آن زمان که دنبال عکس گرفتن با من بود و التماس می‌کرد سرمربی شوم، این چیزها را نمی‌دانست؟ به نظرم بهتر است ایشان سکوت کنند تا مردم قضاوت کنند.

کریمی در پاسخ به این سوال که مالک نفت مدعی شده قراردادش به عنوان مربی ثبت شده و او (کریمی) اصلا سرمربی نیست، گفت: من نمی‌دانم برخی‌ها از این که وارد فوتبال می‌شوند، چه هدفی دارند. فرض بگیریم که اصلا قرارداد من به عنوان مربی ثبت شده باشد، پس چرا بیست روز است به عنوان سرمربی کار می‌کنم؟ بازهم می‌گویم که او مالک است و می‌تواند تصمیم بگید البته به شرط این که قواعد کار را رعایت کند.لینک منبع

برچسب ها :