گیفت کارت رایگان

گیفت کارت رایگان

خب با بخش دوم نکات کسب امتیاز برای کسب گیفت کارت رایگان از سایت خارجی PrizeRebel در خدمت شما دوستان هستیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید

گیفت کارت

فرآیند استفاده از امتیازات چیست؟

هنگامی که پاداش خود را ادعا می کنید، فرآیند استفاده از امتیازات را شروع می کنید و پاداش شما در سیستم پردازش می شود. اگر شما عضو نقره + PrizeRebel هستید، پاداش شما فوق العاده سریع پردازش می شود و معمولا فقط چند ساعت یا کمتر است. اگر شما یک عضو برنز هستید، جایزه شما به صورت خودکار پردازش نخواهد شد و معمولا ۲۴ ساعت طول می کشد.

استثنائات این قاعده برای اولین بیت کوین، سپرده گذاری مستقیم بانکی و خروج PayPal است: تمام این جوایز برای اولین بار شما ۲۴ ساعت طول می کشد، زیرا آنها باید به صورت دستی بررسی شوند تا اطمینان حاصل شود که جزئیات حساب شما مطابقت دارد با شرایط و ضوابط PrizeRebel. لطفا اطمینان حاصل کنید که اطلاعات خود را در مشخصات حساب کاربری خود را در ایمیل پی پال به روز کنید. 

از آنجا که PrizeRebel مبلغی معادل حداقل ۵/۳ دلار را دارد، می توانید جایزه ها را هر روز بگیرید و اطمینان حاصل کنید که مجبور نباشید صبر کنید تا امتیازات زیادی را به دست آورید تا بتوانید آنها را به جایزه تبدیل کنید.

یک بار در یک زمان، متوجه خواهید شد که جایزه شما در انتظار است و شما عضو نقره + هستید. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که جایزه شما در اسرع وقت به شما تحویل داده می شود! برای اطمینان از ایمنی حسابهای کاربران ما گاهی اوقات حسابهای حساب کاربری  را بررسی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که حساب آنها به خطر نیفتاده است. این راه بهتر است که بتوانید جایزه خود را ظرف ۲۴ ساعت بدست آورید تا از ورود به سیستم مطلع شوید و همه امتیازات خود را استفاده کنید.
چگونه بیشترین امتیاز خود را به دست آورید

زمان صرف شده در PrizeRebel بسیار عالی است زیرا اجازه می دهد ساعت های استفاده شده خود را به صورت نقدی و پاداش تبدیل کنید اما همیشه راه هایی برای زمان بندی خود در PrizeRebel وجود دارد.

همانطور که از PrizeRebel استفاده میکنید، پیشنهادات، مسابقات، تخفیفات و مسابقات منظم را متوجه خواهید شد که به شما کمک می کند امتیازات بیشتری کسب کنید و به شما کمک کند تا به طور منظم برنده شوید.

گیفت کارت

گیفت کارت


تخفیف – جایی که کارت های هدیه و پاداش به فروش می رسند به طوری که آنها نیاز به امتیاز کمتر از حد معمول برای استفاده را دارند: این بدان معنی است که شما می توانید پاداش های بزرگ را سریع تر از معمول دریافت کنید. ما معمولا اخبار را در رسانه های اجتماعی منتشر می کنیم یا فقط می توانید صفحه های جوایز را چک کنید و آن را بدست بیاورید
!

مسابقات – PrizeRebel مسابقات منظم در سراسر دسته بندی های متنوع ارائه می دهد، از مسابقات پیشنهادات به مسابقات ارجاع. افراد در سراسر PrizeRebel برای کسب بیشترین تعداد امتیاز در داخل هر دسته مسابقه رقابت می کنند و پس از آن ۲۰ نفر برتر با یک امتیاز جایزه از ۱۰۰۰ تا ۲۵۰ به پاداش می رسند که می توانند به پاداش های جدیدی برسند. 

رویدادها – PrizeRebel نیز رویدادهای منظم را نگه می دارد که به شما امکان می دهد امتیاز بیشتری کسب کنید. یک نمونه از این نوع رویدادهای ارائه شده، ۱۰٪ امتیاز بیشتر در دیوارهای ارائه شده است که در حال حاضر در طول ماه جولای اجرا می شود. ما خودمان را متعهد می بینیم که اعضای ما با برگزاری رویدادهای ویژه برای کمک به شما در کسب درآمد بیشتر شریک باشند

چالش های روزانه .

رفل – شما همچنین می توانید در مسابقات منظم شرکت کنید که به شما امکان می دهد تمام جوایز زیادی را کسب کنید: از کارت های هدیه Starbucks به اعتبار Google Play. 

جایزه ویژه – همچنین شما میتوانید با امتیاز خود جایزه ویژه ای دریافت کنید هنگامی که شما به سطوح حساب خاص برسید. این اجازه می دهد تا شما برای کسب امتیاز بیشتر برای هر نظرسنجی یا ویدیویی که انجام می دهید، تا ۵٪ امتیاز اضافی برای هر کار بگیرید.


یک روش بسیار ساده برای به دست آوردن امتیازات آزاد، این است که از سیستم ارجاع PrizeRebel استفاده کنید که به شما امکان می دهد امتیاز برای هر دوست یا اعضای خانواده که می توانید برای PrizeRebel ثبت نام کنید، کسب کنید.

برای هر دوست یا اعضای خانواده که دعوت می کنید، به شما امتیاز کسب شده ۲۰٪ بر اساس کلیه امتیازات آنها کسب می کنید. این بدان معنی است که شما نه تنها به دوستان و خانواده خود کمک می کنید با معرفی آنها به یک روش جدید برای کسب درآمد در اوقات فراغت خود، بلکه با افزایش تعداد امتیازاتی که می توانید کسب کنید، به خودتان کمک می کنید – این یک پیروزی است!

شما همچنین می توانید به اشتراک گذاری PrizeRebel با افراد در سراسر شبکه های اجتماعی خود، نوشتن در مورد PrizeRebel در وبلاگ یا وب سایت خود و همچنین ایجاد فیلم های یوتیوب در مورد PrizeRebel کسب امتیاز کنید.

خرید گیفت کارت

هم اکنون شما عزیزان برای خرید گیفت کارت بر روی فروشگاه گیفت کارت کلیک کنید.

 لینک منبع

برچسب ها :